28 Mayıs 2013 Salı

İkballe diyar diyar 29 mayıs 2013 şanlıurfa kanal 7 izle

ikballe diyar diyar 29.05.2013 izle
Programın Adı : ikballe diyar diyar
Programın Saati : 19:00
Programın analı : Kanal 7

İkbal’le Diyar Diyar bu hafta, ‘peygamberler diyarı’ olarak bilinen Şanlıurfa’dan eğlenceli görüntülerle evlere konuk oluyor. Şanlıurfalılarla ‘Şanlıurfalı olmak’ üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirilirken, ustasından Şanlıurfa’nın meşhur kebabının tarifi izleyiciye aktarılacak. Şanlıurfa’nın olmazsa olmazlarından sıra gecesine gitmeden olmaz!

İkbal Gürpınar’ın sunduğu “İkbal’le Diyar Diyar” bu hafta tam bir lezzet şöleni yaşanacak. İkbal’le Diyar Diyar, Balıklı Göl’ü, köklü tarihi, eşsiz güzellikleri ve damaklarda unutulmaz tatlar bırakan yemekleriyle ünlü Şanlıurfa’dan ekrana gelecek. İkbal Gürpınar, Şanlıurfa’nın lezzetli kebaplarının sırrını yerinde öğrenecek. Kebabın püf noktaları, Urfa ciğeri, kazan kebabı tarifi ile benzersiz bir görsel şölen İkbal’le Diyar Diyar’da ekrana taşınacak. İkbal Gürpınar, sıra gecesine giderek Urfalılarla Urfalı olmanın ayrıcalıklarını konuşacak. Türkülerin eşlik ettiği Urfa sofrasında eğlenceli bir muhabbet gerçekleştiren Gürpınar, çiğköfte ustasına yardım edecek. Eyüp Peygamber Mahallesi’nde Arap geleneği ile yapılan bir düğünden duygu dolu görüntüler İkbal’le Diyar Diyar’da yer alacak. Rengârenk kıyafetleri, hızmaları ve dövmeleriyle göz kamaştıran Arap kadınlara özenen İkbal Gürpınar, bulduğu yöresel kıyafeti giyecek. Düğün yemeklerinin yapıldığı mutfağa giren Gürpınar, yemeklerden gelen kokularla kendinden geçecek. Tarihi güzellikleri, lezzetli yemekleri ve cana yakın insanlarıyla Urfa’dan renkli görüntüler İkbal’le Diyar Diyar’la Kanal 7 ekranlarında.

Etiketler : ikballe diyar diyar 29 mayıs 2013 seyret, ikballe diyar diyar 29 mayıs 2013 full izle, ikballe diyar diyar 29 mayıs 2013 HD izle, ikballe diyar diyar 29 mayıs izle, ikballe diyar diyar 29.05.2013 izle, ikballe diyar diyar izle  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder